Dům ze 17. století ctí historii

V západním Cornwallu stojí domek nazvaný „Oyster Catcher“, který se může pyšnit tím, že podle deníku Sunday Times patří mezi 50 nejkrásnějších domků, které slouží k pronájmu. A není to náhoda. O jeho interiér se stará slavný fotograf Paul Massey. Právě proto zde najdeme nejeden fotogenický koutek a tomu všemu kraluje bezkonkurenční výhled na zdejší přístav. Z domku vejdete na zahradu, která je zcela schovaná od okolního ruchu vesnice. V létě je provoněná růžemi. Na verandě si můžete posedět a najíst se s blízkými pod širým nebem. K tomu všemu přidejte slaný přímořský vzduch, šum moře a máte dokonalý zážitek. 


Pohodlný luxus

„Luxus musí být pohodlný, jinak to není luxus.“ Najdeme v popisu domu, který je vybaven tak, aby každému návštěvníkovi poskytl dokonalý odpočinek. Tomu odpovídá výběr tlumených tónů, směs zajímavých látek a chytré využití prostoru. Jsou zde dva dvoulůžkové pokoje a jeden s vlastní koupelnou. V hlavní koupelně s dřevěným obložením si můžete poležet ve volně stojící vaně. V technické místnosti je sprchový kout, který oceníte při návratu z pláže. Dechberoucí je rustikální kuchyň, která odkazuje na historii budovy, přesto v ní nechybí moderní vybavení. 

Luxus musí být pohodlný, jinak to není luxus.

Dřevo se po letech dočkalo bílého nátěru a díky tomu se interiér prosvětlil. 

Z oken domu je dechberoucí výhled na blízký přístav. 

Z oken domu je dechberoucí výhled na blízký přístav. 

Kuchyň odkazuje na historii budovy, přesto nechybí moderní vybavení. 

Kuchyň odkazuje na historii budovy, přesto nechybí moderní vybavení. 

Jsou zde dva dvoulůžkové pokoje v přízemí (jeden s vlastní koupelnou).
Dechberoucí je rustikální kuchyň, která odkazuje na historii budovy, přesto v ní nechybí moderní vybavení.
V hlavní koupelně s dřevěným obložením si můžete poležet ve volně stojící vaně. V technické místnosti je sprchový kout, který oceníte při návratu z pláže.
Najdeme v popisu domu, který je vybaven tak, aby každému návštěvníkovi poskytl dokonalý odpočinek.

Foto: uniquehomestays.com