REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaké to je ocitnout se v komiksu? Iluze v korejské kavárně je dokonalá

Kavárnu Yeonnam-dong 239-20 najdete v Soulu a za nápadem na její originální styl stál populární korejský seriál W – Two Worlds, v němž hlavní hrdinové pronikli do komiksového světa. Autoři mysleli na to, aby dvourozměrná iluze komiksu byla dokonalá, a proto do posledního detailu promysleli jak velký nábytek, tak nádobí, doplňky a dekorace. Drtivá většina vybavení má bílou barvu a na všem najdete tenké černé linky, které připomínají obrysy tužky. Vše si majitelé nechali vyrobit na zakázku a do černobílé varianty také nechali přetvořit kousky nábytku od známých značek.

Kliky na dveřích, vypínače, zkrátka všechno má vytvářet iluzi dvourozměrného kresleného světa. Jediné, co se černobílé hře vymyká, je jídlo – a právě syté barvy ovoce a koktejlů v nádherném kontrastu s bílým okolím způsobily, že se kavárna Yeonnam-dong 239-20 (název je zároveň adresou tohoto podniku) stala oblíbeným cílem foodblogerů a každého, kdo si rád fotí jídlo. Jak se vám tahle speciální korejská kavárna líbí? Nebylo by skvělé, kdyby někdo u nás vytvořil třeba retro komiksové bistro inspirované filmem Kdo chce zabít Jesii? 

Foto: Cafe Yeonnam-dong 239-20

Líbil se vám tento článek? Spoustu krásných interiérů, proměn, návštěv a další inspirace vám pravidleně přinášíme také v časopise Marianne Bydlení

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA