REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Romantické duše pozor!

Dnešní návštěva bude plná slunce a romantiky. Jestli chcete na chvilku zapomenout na všední starosti, račte vstoupit do domu čtyřicetileté Italky Irene. Se svým mužem Nunziem a čtyřletým synem Antoniem bydlí v patnáct let starém domě, který najdeme v jedné z nejkrásnějších starobylých vesnic v italské Kalábrii. „Náš dům je klasický italský. Není příliš velký, má něco málo přes 120 metrů čtverečních. Nedaleko máme jezero, které součástí nádherné přírodní rezervace,“ vypráví Irene.

Nadšená sběratelka

„Než jsme se nastěhovali, museli jsme některé stěny posunout nebo zbourat, abychom změnili rozvržení místností tak, jak je vidíte dnes. Společně s naším řemeslníkem jsme navrhli a nechali vyrobit novou kuchyň,“ popisuje Irene.
„Už víc jak dvacet let mám mnoho dekorací. Odmala sbírám různé dekorace, předměty, látky a stále něco pořizuji online,“ popisuje svou největší vášeň. „V našem domě je stále co měnit. Hlavní koupelna stále není dokončení a také pokoj pro hosty ještě potřebujeme zařídit. Domov je pro mě místem, kam se vždycky těším, odpočinu si a zároveň si zde vytvářím vzpomínky v rodinném kruhu. Bylo pro mě zásadní, aby z našeho domova byla cítit láska.“

Zdroj: Irene, instagram.com/a_casa_di_irene

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA