Dárky na poslední chvíli i nápady na celý rok v novém čísle Marianne Bydlení

Víme, kde bez front a se zárukou rychlého dodání spolehlivě obstarat nadílku, jak zužitkovat slupky z brambor v domácím vermikompostéru a pomůžeme i s výzdobou na poslední chvíli. Po svátcích si s námi odpočinete na kvalitní matraci a spánek vylepšíte také zdravějším dýcháním – poradíme totiž, jak si vybrat tu nejlepší čističku vzduchu ušitou na míru právě vám.

Na praktičnost jsme se zaměřili také při hledání technických pomocníků, kteří vám usnadní pečení a přípravu nápojů. Ve spolupráci s časopisem Apetit jsme navíc přidali recepty – čtení čerstvých stránek si tak můžete doslova vychutnat. Hodit se budou i tipy na nákup mís různých barev a materiálů nebo pravidelná dávka novinek, která vám pomůže vybrat další šikovné posily do domácnosti. Podle stavu peněženky po svátcích si s námi osvěžíte také interiérovou výbavu. Stačí otevřít okno a vpustit si domů severní pastelový vánek s kovovým třpytem. Ukážeme, že změnu si může dovolit opravdu každý!

Společně s designérkou Terezou Scarlett nahlédneme do domu profesionálního hokejisty a tatínka čtyřletých dvojčat, ve kterém se povedlo skloubit minimalismus s potřebami malých dětí. S Andreou Beranovou proměníme malou koupelnu a ověříme si, že zmenšení prostoru nemusí být vždycky jen na škodu. Prohlédneme si i pražský mezonet, v jehož interiéru se odráží celý svět, a vydáme se na sever Čech obdivovat vydařenou rekonstrukci zchátralé chalupy. 

Přejeme vám krásné čtení a také se v novém roce těšíme na další společnou cestu k hezčímu bydlení!