Jedeme na Designblok. A vezeme vám náruč plnou dárků!

Jednadvacátý ročník mezinárodního festivalu designu Designblok s tématem Budoucnost uvede instalace 348 designérů, módních designérů, výrobců i škol. Mezi účastníky letos vyznívají zejména motivy udržitelné výroby, technologií i experimenty s materiálem. Expozice časopisu Marianne Bydlení bude originální, inspirující a rezonující s tématem! Na co se můžete těšit? Prozradíme jen, že na vás čeká vodní krajina neboli aquascape, a že celá instalace vás donutí se zamyslet nad tím, zda jsme ještě součástí přírody, nebo už ji jen pozorujeme za skleněnou stěnou.

I letos budeme samozřejmě na Designbloku prodávat předplatné časopisu za speciální cenu a se super bonusy v podobě designovek navíc. Tentokrát se jedná výhradně o věci z ekologických a přírodních materiálů. Protože víme, že právě ty mají největší přidanou hodnotu. Podívejte se, jaké krásné a originální kousky si tu letos můžete ulovit!

Designblok se koná 17–21. října 2019 na Výstavišti v pražských Holešovicích a jeho podrobný program najdete na Designblok.cz