REKLAMA
REKLAMA

Kultovní značka robotů slaví stovku. Jejich limitku si zamilujete!

Když Herbert Johnston před sto lety pozoroval pekaře hnětoucí těsto na chleba a říkal si, že určitě musí být způsob, jak to dělat snadněji, ještě netušil, že právě zakládá nový segment kuchyňských robotů. Prototyp robota C-10 nechala společnost Hobart Corporation, u které Johnston pracoval, testovat ženami zaměstnanců. A jaké se jim dostalo zpětné vazby? „Nevím, jak tomu říkáte, ale je to nejlepší pomoc v kuchyni (odtud KitchenAid), jakou jsem kdy měla!“

Výroční robot Artisan Heritage má dobové logo a nevšední provedení mísy v bílé keramické variantě s vroubkovaným povrchem ve tvaru šálku. Zajímavý je také ikonocký kryt motoru, který oslavuje 100 let značky KitchenAid. Limitovaná edice KitchenAid Artisan Heritage 180 je k dostání za 23 490 Kč u oficiálního distributora. 

Mlhavě modrá je inspirována jednou z prvních barev kuchyňských robotů KitchenAid.

Mlhavě modrá je inspirována jednou z prvních barev kuchyňských robotů KitchenAid.

d

Výroční robot má světlé detaily, jako je přívodní kabel nebo páčka na ovládání rychlosti, a také dobové logo.

Roboty KitchenAid využívají planetárního systému mixování. Činnost robotu je rotační a navíc se rotačně pohybuje jak šlehací metla, tak hnětací hák nebo šlehač a to od středu až po okraj celé mísy. Díky tomu jsou přísady mixovány rychle, stejnoměrně a důkladně.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA