Letní designové novinky: ikony za polovic, snové kousky na dosah a nové kolekce!

Nový eshop Nábytek a interiérové doplňky z nabídky kampaní Westwing se nově dají koupit v e-shopu Westwingnow.cz. Pokud toužíte po obýváku či ložnici jako z fotky, jednoduše zamiřte do sekce „Koupit aranžmá“. 

Westwingnow.cz

Přes nový eshop Westwingnow.cz lze nakupovat věci z konkrétního aranžmá. Tohle se například jmenuje Ibiza charm.

Rohožky od umělců Americká platforma Society6 sdružující grafiky a ilustrátory z celého světa přichází s dalším potištěným doplňkem do bytu, který vidí i sousedé. Je libo rohožka s květinami, zvířátky, abstraktními motivy či vtipným nápisem?

Society6/Teapot Tempera

Vtipná rohožka od Teapot Tempera je k dostání na Society 6.

Moderní vějíře Martina Svadbíková z Bella Rose si všimla, že se lidé v restauracích často ovívají jídelním lístkem a napadlo ji, že se stylovým vějířem by to šlo líp. Jenže nacházela buď tradiční nebo kýčovité a tak se rozhodla, že si vyrobí vlastní. Na světě je kolekce šesti motivů, které navrhla se svou grafičkou a chystají se další ve spolupráci s českými umělci!

Vějíře/Bella Rose

Trendy vějíře z vlastní kolekce Bella Rose.

Designové slevy Až do 70 % na nábytek i doplňky včetně ikonických židlí Vitra, světla Bell od Normann Copenhagen nebo váz a plédů od Ferm Living. Zlevněné ikony hledejte třeba na Design Ville nebo Design Propaganda, zábavné drobnosti pak objevíte na Lala Design, Zoot nebo H&m Home, kde je i sekce do 300 Kč.

Vitra/Designville

Židle Vitra ve slevě hledejte na Design Ville.

HNST.LY končí Poctivá cesta Báry Perglové je u konce. Možná se na ni v budoucnu znovu chystá, prozatím má ale jasno. Zavírá svůj online obchod a dává do výprodeje všechny zásoby. Budeme ale bedlivě sledovat, co dalšího pro nás Bára chystá!

Hnst.ly/Linen Tales

HNST.LY končí a dává vše do výprodeje. Třeba i tohle krásné lněné povlečení od Linen Tales.

Poketo vydává vlastní knížku Kalifornská značka s nabídkou skvostů od lokálních i zahraničních talentů dala dohromady překrásné fotky a příběhy lidí, které si přečtete a prohlédnete v publikaci Creative Spaces. Je to hit!

Poketo/Creative Spaces

Ukázka z knížky Creative Spaces od Poketa.