REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

listopadové Marianne Bydlení vám zpříjemní podzim

Samozřejmě vás neminou proměny našich šikovných designérek. Andrea Kroupová vymyslela, jak  zařídit dětský pokoj, aby si brácha i ségra mohli hrát spolu a přitom mít své soukromí. Bonusem je pohádkové vzezření celé místnosti, která teď připomíná kouzelný les. Také Romana Vyhnánková nezůstala pozadu a do obyčejné kuchyně modřanského paneláku nasoukala pohodlné vaření, úsporné stolování s výhledy do krajiny a k tomu navrch přidala nadčasovou eleganci. Neuvěříte, co vše je možné v běžném paneláku!

Krásu ale vidíme i v jiných barvách, třeba v neprávem opomíjené hnědé. Napadlo vás někdy, že je to odstín tisíce chutí? Co si interiér osladit čokoládou nebo medem a přidat třeba hrst ořechů? Náš mix kávových barev vám bude chutnat. Hostinu, alespoň tu vizuální, si užijete také na stránkách věnovaných cestování, tentokrát v mechem zarostlých domcích farmářského hotelu v norském údolí.

Podzimně vybarvené číslo se navzdory ročnímu období také pěkně zelená – to proto, že jsme vyrazili na návštěvu do showroomu Haenke, kde se odehrávají botanické pokusy. Pěstují se tu nádherné pokojovky, pořádají workshopy a vymýšlejí receptury na šťastnější a zdravější život. Ten se neobejde také bez hezkých věcí, které pro vás chystáme na Designbloku. K předplatnému si můžete vybrat překrásný dárek od jednoho z našich partnerů. Takže na viděnou od 25. do 29. října v Holešovicích!

Přejeme příjemné čtení a těšíme se na další společnou cestu k hezčímu bydlení.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA