REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Marianne Bydlení na Designbloku – Nordic Noir i speciální předplatné

Ale nejdřív k celé akci: mezinárodní festival designu a módy uvede instalace 343 designérů, módních návrhářů a designérů šperku. Návštěvníky čekají přednášky tvůrců, moderované diskuze, divadlo i třídenní maraton módních přehlídek. Dramaturgii festivalu a instalace českých i zahraničních designérů bude letos spojovat téma Oslava.

Marianne Bydlení tu samozřemě nesmí chybět a i letos jsme si pro vás připravili něco extra. V létě jsme vás osvěžili speciálem Nordic a ve skandinávské inspiraci pokračujeme i teď na podzim. Na Designbloku odhalíme temnou krásu severských detektivek známých pod pojmem Nordic Noir a vás do toho doslova vtáhneme: pojedeme na černé vlně interiérových záhad, po jejichž vyřešení na vás čeká vzrušující překvapení, které domovu dodá patřičné drama. To chcete zažít!

Navíc také slavíme: jen na našem stánku na Designbloku si budete moci předplatit Marianne Bydlení za ještě výhodnější cenu a s designovým kouskem podle vašeho výběru. Zajděte na Výstaviště a neváhejte, protože tahle skvělá nabídka je omezená. A jaké dárky vám už brzy můžou dělat radost u vás doma? Nahlédněte do naší galerie, vyberte si a přijďte si pro ten svůj.

Designblok se koná od 25. – 29. října 2018 a jeho podrobný program najdete na Designblok.cz.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA