REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

tvořte a relaxujte s prosincovým Marianne Bydlení

To, že jsme v Marianne Bydlení o jeden měsíc napřed, už asi víte – tentokrát je to proto, abyste si vy užili vánoční přípravy bez zbytečného spěchu. Přichystané jsou pro vás ozdoby různých barev, stylů a materiálů, tipy na dárky od zajímavých osobností a také návod na ryze ekologické Vánoce. Od nadcházejícího veselí si odpočinete u zcela nesvátečních proměn pro dvě slečny. Ta menší ještě obývá pokojíček, který Janka Murínová sladila do něžně růžových barev, druhá si ve svém prvním samostatném bydlení zase užívá punkově zařízený interiér od Saši Dýckové. 

Během Vánoc i mimo ně se vám bude hodit praktický průvodce kuchyňskými trendy, který vás v mnohém překvapí. Naučíte se vypnout troubu pomocí aplikace v mobilu, koš si zabudujete do pracovní desky a linku v mžiku ochráníte proti zatékání. Zpátky ke kořenům vás pak vtáhne návštěva starého domku u Kolína, který je uvnitř protkaný poetickými příběhy. Ty můžete zažít také během silvestrovské noci strávené v našem hlavním městě. Pokud takový výlet plánujete, nalistujte rubriku Cestování, inspirace se vždycky hodí! 

Chvilky pohody si užijete při vyrábění dekorací určených především na slavnostně prostřený stůl, které pro vás připravila stylistka Markéta Zindulková. Určitě zapojte i děti, protože návod je opět snadný a výsledek přitom velmi efektní. Namísto tradiční štědrovečerní výzdoby se nechte osvěžit čerstvými kombinacemi na vlně slavnostní zeleno-bílé a pak už se vrhněte vstříc svátečnímu nicnedělání!

Přejeme krásné vánoční čtení a těšíme se na další společnou cestu k hezčímu bydlení.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA