Vychází červnové Marianne Bydlení!

Inspirace

Stvořte si malý svět, kam se můžete uchýlit po celodenním shonu a jen tak odpočívat. Klíč k dokonalé minizahradě spočívá v triku umístit rostliny kaskádovitě na strop, stěny i zem. Pak už zbývá jen zajistit jejich pohodlné zavlažování, najít si uprostřed zeleně něžné zázemí a vybavit ho praktickými doplňky.

Stvořte si malý svět, kam se můžete uchýlit po celodenním shonu a jen tak odpočívat.


Proměna

Menší místnost s vysokým stropem a dvě děti. Že se tady bude spát na palandě, bylo jasné. Designérka Jana Vařechová Holoubková ovšem pojala projekt velkoryse: postele měří tři metry na délku, více než metr na šířku a celá konstrukce je samonosná. Vychytávek je tu ovšem mnohem více.

Menší místnost s vysokým stropem a dvě děti.


Dekor

Na výrobu originálních dopisních obálek budete potřebovat staré časopisy nebo zbytky tapet, nůžky, lepidlo a trochu trpělivosti. Všechno ostatní už pro vás vymyslela, narýsovala a vyfotila naše redaktorka Zuzana Veselá. S jejím návodem vám obálky půjdou samy. Už tušíte, koho váš dopis může potěšit?

Na výrobu originálních dopisních obálek budete potřebovat staré časopisy nebo zbytky tapet, nůžky, lepidlo a trochu trpělivosti.


Jak bydlí

Srdcem tohohle terasového domu v Melbourne je kuchyň. Tady se nejen vaří, ale i žije, odtud je vidět do zimní zahrady, k bazénu, do jídelny a herny pro děti. A pár kroků stačí, abyste se ocitli venku v zeleni. Na zápraží si hrají děti a máma čte knížku ve stínu stromů. Nechte se pozvat!

Srdcem tohohle terasového domu v Melbourne je kuchyň. 

Marianne Bydlení přímo ve vaší schránce s poštovným zdarma

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.) A pokud nechcete každý měsíc myslet na objednávku, objednejte si rovnou výhodné předplatné!