REKLAMA
REKLAMA

Vychází dubnové Marianne Bydlení!Jak bydlí

Jednoduché linie kuchyňské linky, okouzlující dětský pokoj a ložnice bez dveří. Dům designérky Idy Brandseater má tvář i duši a je v něm spousta milých zákoutí. Sofa má dokonce i v kuchyni! Svým klientům radí: najděte svůj styl a nebojte se občas překročit pravidla – ne všechno musí dokonale ladit.

Vychází dubnové Marianne Bydlení!

Právě letí

Výplet je záležitostí starou mnoho staletí. Moderní doba ho objevila ve vídeňských kavárnách spolu s židlí Ton No. 14. Dnes patří vyplétané kusy nábytku mezi nejžhavější trendy a tradiční rákosí nahrazuje bambus, ratan nebo třeba juta. Nadchne vás zajímavé stínítko, nebo stylový paravan?

Vychází dubnové Marianne Bydlení!

Dekor

Tři naše designérky se letos pustily do zdobení vajec, abyste v tomto čísle Marianne Bydlení mohli najít pořádnou dávku velikonoční inspirace. Máme pro vás návody na jednoduché, ale originální dekorace na stůl, dveře, nebo pro netradiční zátiší. Můžete si vybrat z několika variant, nakonec to doma už dotáhnete ve svém vlastním stylu. Držíme vám palce!

Vychází dubnové Marianne Bydlení!

Rozhovor

„Šiju kdekoli a kdykoli. Třeba v botanické zahradě v Edinburghu nebo v lese na mechu na Šumavě,“ říká Kateřina Rettová. Její výšivky s florálními motivy rostou na zástěrách, ubrusech, ale i na pohlednicích. Když ji začínají bolet ruce, věnuje se květinám. A do svých vazeb, svatebních výzdob a věnců vkládá kus sebe.

Kateřina Rettová
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA