Vychází květnové Marianne Bydlení!

Když zavřete oči, možná z našich stránek ucítíte vůni hyacintů. Vytvořte si z nich podle návodu pugét pro maminku nebo věnec na dveře. Pak se nechte se pozvat na návštěvu do bytu s krásnou terasou nebo do 3+kk, kde vestavba z překližky supluje knihovnu, stěnu i postel, a pořádně se s námi projděte po kuchyni – trendy jsou velké skříňky, minimální barevnost a kov. Nové Marianne Bydlení je na stáncích a on-line!

Jak bydlí.

Jak bydlí

Byt v barvě trávy a oblohy. Stylistka Katja Klare miluje předměty z přelomu minulého století, renovuje starý nábytek, nádobí kupuje po bazarech, a navíc dokáže hezky kombinovat barvy. Z polorozpadlého bytu v berlínské čtvrti Prenzlauer Berg vytvořila zázemí pro rodinu plné vtipu, pastelových tónů a zajímavých detailů. 

 Pojďte si z těchto jarních květin vytvořit třeba věnec na dveře.

Dekor

Vytvořte si věnec na dveře z hyacintů spletených se šaterem latnatým zvaným nevěstin závoj. Nebo je naaranžujte, tentokrát ve společnosti eukalyptu, do kytice v hedvábném papíru a věnujte jako dárek. Celé rostliny v mističkách i s cibulkami také můžete jen tak rozmístit po bytě. Na podzim je pak zasadíte. Teď si užívejte jejich vůni a krásu.

Vstupte do bytu, kde nová koupelna hraje v elegantních tónech modré a bílé.

Proměna

V koupelně starého pražského činžáku nezůstalo skoro nic: sádrokartonový podhled, bodové osvětlení, umělohmotný sprchový kout i žíhaný obklad jsou na skládce. Designérka Romana Vyhnánková sem vnesla anglickou eleganci a luxusní zlaté detaily. Třešničkou na dortu je podsvícené zrcadlo kopírující svým obloukem původní stropní klenbu.

Viktoriánská vila na jihu Londýna má novu zajímavou přístavbu.

Stavba

Viktoriánská vila na jihu Londýna má novu zajímavou přístavbu. V novém interiéru plném světla se na třech ohromných „schodech“ nacházejí kuchyň, jídelna a relaxační část. Ty stupně tu nejsou jen tak, přibližují úroveň podlah původnímu vchodu, který byl po schůdkách asi metr nad trávníkem. A to není jediné chytré řešení této stavby.

Marianne Bydlení přímo ve vaší schránce s poštovným zdarma

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám zdarma doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE.