VYCHÁZÍ LEDNOVÉ MARIANNE BYDLENÍ!

Téma 

Jak se vejít do malého bytu? Co třeba uložit postel do stropu, postavit skříň přes celý byt nebo najít nečekané úložné schovky? Zkuste nevšední řešení. Jak na to, radí i naše redaktorka Iri, která svůj život vtěsnala na 38 metrů čtverečních

Jak se vejít do malého prostoru?

Silvestrovská zahrada

Ohňostroj můžete mít každý večer hned před domem. Je úplně tichý a hladí po duši. Stačí si pohrát s barevným osvětlením stromů a keřů. Pokud se do světelných experimentů nechcete pouštět, aspoň se pokochejte očima nad fotografiemi v novém čísle.

Vyčarujte si soukromý ohňostroj na zahradě

Proměna

Tenhle pokojíček vydrží až do studií. Designérka Michaela navrhla variabilní zařízení tak, aby právě teď posloužilo malé Ladě na dovádění, k učení, až bude chodit do školy, a nakonec jako zázemí pro studentská léta. Největší deviza je v něm na míru dělané patro a úložná lavice přes celou místnost.

Pokoj, který roste spolu s dítětem

Jak bydlí 

Život ve slunné Kalifornii je drahý, Zac a Katie proto raději utekli do stanu. Bydlí v něm i se dvěma malými kluky a jejich americký příběh voní dobrodružstvím. Po třech letech života v těsném sepjetí s přírodou se naučili fungovat a bydlet s minimem věcí. Nejvíc si užívají jeden druhého.

Utekli do stanu a bydlí v něm i se dvěma malými kluky.

Lednové Marianne Bydlení seženete na pultech trafik nebo si ho můžete přečíst on-line.

Přejeme vám krásný vstup do nového roku a spoustu skvělých nápadů s číslem 2020.