Samolepky do dětských pokojů mohou být vkusné a nápadité

Dětem se mění vkus velmi rychle a tak co bylo oblíbené minulý týden, už dnes dávno není pravda. Proto se nevyplatí tematické tapety nebo výmalba s přesně danými motivy. Řešením jsou samolepky, které můžete snadno obměnit. Jednoduše tak nazdobíte pokojíček pro miminko, který se pomocí výměny textilií a samolepek rychle změní na pokoj pro školkové dítě a školák si už svůj vysněný pokoj může zařídit sám. 

Dekorace na zeď DEKORNIK Happy Ocean Wonderland, 1 049 Kč, babynabytek.cz

Žraloci, mořští koníci, velryby, chobotnice a želvy krásně ozdobí stěnu dětského pokoje. Díky funkci block-out přes samolepku neprosvítá žádná barva na zdi. Nálepky jsou tištěny na polyester, který na dotek připomíná látku.

Dejte pozor na čerstvou výmalbu
Samolepky, které jsou dnes k dostání, jsou šetrné a tak se nemusíte bát, že byste spolu s nimi odstranili i kus výmalby. Můžete je nalepit na všechny hladké a suché povrchy, stěny, nábytek, dveře nebo kachličky. Dají se dokonce otírat vlhkým hadříkem. Myslete ale na to, že je můžete lepit na stěnu nejdříve 20 dnů po malování a výrobci nedoporučují aplikaci na stěny malované lesklými, omyvatelnými nebo latexovými barvami. Samolepky je můžné různě kombinovat, vytvářet tak dětem rozmanité pohádkové světy a rozvíjet jejich fantazii. K dostání jsou také velké a originální samolepící tabule, na které mohou děti malovat a každý den jí dát nový, vlastní design. Prolistujte si galerii, kde jsme pro vás vybrali vkusné nálepky, které děti rozhodně potěší a dospělému vkusu neublíží.