REKLAMA
REKLAMA

Víkend plný slev je tu! Užijte si ho naplno!

Víkendová nákupní akce plná slev startuje už tento víkendDny Marianne, to jsou tradičně ty nejlepší nákupy v  roce, a vy musíte být při tom. Slevy až 70 % na vás tentokrát čekají ve více než 6000 obchodech v  Česku a na Slovensku. Těšit se můžete na produkty od značek Manufaktura, Tescoma,  Lino Design, Magniflex, Tescoma, Sconto, Decodoma, Koberce Breno, Natuzzi Italia, Asko, Dormeo, Datart, Jysk, BoConcept, Decoland a mnoho dalších. 

Mobilní aplikace – perfektní průvodce nákupy 

Ušetřete čas s aplikací Dny Marianne a užijte si výhodné nákupy naplno. Aplikace je uživatelsky přívětivá a za zvýhodněnou cenu 110 Kč v ní získáte dvě knížky elektronických slevových kuponů – za časopis Marianne a Marianne Bydlení. Aplikace si rozumí s iOS i Androidem a najdete ji v App Store  a Google Play.

Pokud máte zakoupené tištěné kuponové knížky, které jsou součástí zářijových čísel časopisů Marianne a Marianne Bydlení, máte možnost procházet nabídky i ve svém telefonu. V papírových kuponových knížkách naleznete kód, který vám umožní vstup do aplikace.

Pozor ale, tento kód neodemyká a nenahrazuje elektronické kupony, pouze zobrazuje detail jednotlivých nabídek. Proto si nezapomeňte vzít s sebou na nákupy kuponovou knížku. Budete-li chtít kupony a slevové kódy do e-shopů i v elektronické podobě, můžete si je v aplikaci zakoupit za uvedenou cenu. Podrobnosti najdete na dny.marianne.cz.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA