Aplikace Dny Marianne 2019 – užijte si je s nejlepším průvodcem nákupy v mobilu!

Kuponová knížka je v aplikaci ke stažení za 110 Kč, (za tuto cenu získáte obě kuponové knihy Marianne i Marianne Bydlení). Díky tomu budete mít všechny slevové kupony vždy u sebe.

Telefony nové generace

Partnerem aplikace je značka Samsung Electronics. To jsou špičkové technologie, prvotřídní design a uživatelsky příjemné ovládání. Zmíněné platí pro produkty mnoha kategorií, ať již jsou to mobilní telefony, tablety, chytré hodinky, ale i televize, ledničky či pračky. 

Dny Marianne a Samsung

Využijte jedinečnou nabídku a získejte aktuální modely řady Galaxy S10 Galaxy A se slevou 20 %. Vyberte si například kompaktní modely Galaxy A20e nebo A40 s bezrámečkovým displejem, které perfektně padnou do každé ruky. 

Aplikace Dny Marianne 2019

Telefony Galaxy A50 A70 vás překvapí elegantním designem, čtečkou otisků prstů v displeji a trojitým fotoaparátem s ultraširokoúhlým objektivem, pomocí kterého zachytíte všechny svoje zážitky opravdu na maximum. Pokud se spokojíte jen s tím nejlepším, pak jsou pro vás tou pravou volbou telefony prémiové řady Galaxy S10. Perfektní design ze skla a kovu, nekonečný Dynamic AMOLED displej, profesionální fotoaparát s umělou inteligencí, unikátní a rychlá ultrazvuková čtečka otisků v displeji a vysoký výkon. To všechno – a ještě mnohem víc – vám přináší revoluční modely Galaxy S10.

Telefony Galaxy můžete vybírat z řady atraktivních barev. Galaxy S10 v bílé, černé, modré, zelené, žluté. Galaxy S10+ pak i v exkluzivním provedení s černými nebo bílými keramickými zády. Modely řady Galaxy A jsou dostupné v bíléčernémodré oranžové barvě

SOUTĚŽ! 

Stáhněte si aplikaci Dny Marianne a můžete se zúčastnit soutěže o telefon Samsung Galaxy A50 Sledujte pozorně dění v aplikaci! 

Více informací o aplikaci zde. Pro případné dotazy ohledně aplikace, prosím kontaktujete zákaznickou službu Dny Marianne:

Přejeme Vám skvělé Dny Marianne plné výhodných nákupů a zábavy!