REKLAMA
REKLAMA

Polévkovar s mixérem – praktický pomocník pro celou rodinu!

Jak vypadá?

Polévkovar PRESIDENT od TESCOMY je vyroben z kvalitních materiálů, které zajistí výrobku dlouhou životnost. Polévkovar je z nerezové oceli, brosilikátového skla a odolného plastu. Celkový objem nádoby na polévku či omáčku činí 1,75 litru.

Co všechno umí?

Polévkovar od TESCOMY je vlastně takový malý „Superman“ v oblasti příprav omáček, vývarů a poctivých polévek. Bez problémů zvládá také ovocná smoothie, mléčné koktejly nebo dětmi tolik oblíbené pyré.

Tip: pokud vaše dítko nemá rádo zeleninu nebo maso, jednoduše vše rozmixujte, čímž svou ratolest snadno „obelstíte“. Vaše dítko tak přijme vitaminy a bílkoviny, aniž by vědělo, že snědlo právě svou nejméně oblíbenou potravinu.

Přístroj je plně automatický. Stačí, když vložíte suroviny do skleněné nádoby, zvolíte odpovídající program a je to. Polévkovar se už potom o všechno postará sám. K vložení surovin do polévkovaru využijte masivní pěchovadlo. Pokud si během vaření vzpomenete, že jste na některou ze surovin zapomněli, nemusíte přerušovat činnost, ale můžete danou surovinu vložit i během vaření nebo mixování.

PRESIDENT od TESCOMY
Info ikona

Pokud vaříte recept a potřebujete dodržet předepsané množství surovin, použijte odměřovací nádobu s nálevkou. Tu pak pohodlně vyčistíte speciálně tvarovaným kartáčem. Odměrka s nálevkou i kartáč jsou součástí balení polévkovaru.

Tip: podívejte se na TOP recepty, které můžete s polévkovarem snadno připravit. Pro ty z vás, kteří neustále spěcháte, se budou hodit rychlé recepty na oběd, díky kterým připravíte třeba svíčkovou v rekordním čase!

Funkce a ovládání

Polévkovar má celkem 4 programy:

  • Čiré polévky
  • Krémové polévky
  • Omáčky
  • Pyré

Pokud máte již hotový pokrm, k jeho ohřátí najdete na polévkovaru rovněž samostatný program, během kterého pokrm nejen ohřejete, ale zároveň jej polévkovar bude sám opatrně promíchávat.

 PRESIDENT od TESCOMY
Info ikona
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA