S imunitou zaručeně pomohou probiotika

Často slýcháme, jak jsou pro náš organismus zdravá probiotika, což jsou zdraví prospěšné bakterie. Co to ale vlastně znamená? Probiotikum je mikrobiální součást stravy, která má při konzumaci v dostatečném množství příznivé účinky na naše zdraví. Probitotika do těla dostaneme z řady výrobků. Blahodárné jsou v pro nás v tomto směru zakysané mléčné výrobky, tvrdé sýry typu ementál, zelenina konzervovaná mléčným kvašením a čerstvá zelenina jako například kořeny čekanky, topinambury, česnek, pórek a cibule.
 Pořídit ale můžete kvalitní probiotika s maximálním účinkem. Probiotics 20 je první dvacetikmenové probiotikum v ČR, které má široké využití díky velkému počtu unikátních kmenů. Je vhodné při a po užívání antibiotik, k obnovení střevního mikrobiomu, k posílení imunity při virových onemocněních a při cestování. Zakoupíte ho na e-shopu www.topnatur.cz, ve vybraných lékárnách a prodejnách zdravých výživ.

Pořiďte si kvalitní probiotika a posilte tak svou imunitu. 

Prémiová probiotika chrání a obnovují střevní mikrobiom. Jsou velmi vhodné při virových onemocněních, při střevním diskomfortu nebo při užívání antibiotik.