REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Hračka a zároveň dekorace dětského pokoje? Máme pro vás tip!

Bývá samozřejmé, že ho „pustíte“ ke všemu, takže s ním zkuste kreslit, malovat, vystřihovat, zkrátka vést ho k rukodělným činnostem. Když je v předškolním věku, dělejte s ním různé projekty, půjčujte mu nůžky, lepidlo, fixy, barvy a seznamujte ho se vším. Není to pro každého špunta, některé prostě baví běhat, kopat do míče, zkrátka se hýbat! Ale pokud u svého syna pozorujete zájem a nadšení, se kterým tvoří, máte „zaděláno“ na aktivitu, která vyžaduje určitou zručnost a trpělivost a tou je lepení plastikových modelů. Plastikové modely letadel, tanků, lodí nebo třeba aut v mladším školním věku začnou zajímat snad každého kluka.

Hračka a zároveň dekorace dětského pokoje? Máme pro vás tip!
Info ikona

Máte-li doma na každém rohu obrázek od svého syna a už je nemáte kam dávat, lepení plastikových modelů je výhra. Když osmiletého kluka přestanou bavit plyšáci, „posunete“ je dál v rodině mladšímu bratranci a rázem jsou volné plochy skříněk a poliček, kde po plyšácích zbylo prázdné místo. A to je čas na seznámení se s plastikovými modely.

Existují modýlky odlišené náročností věkem, proto se nemusíte bát, že sestavování a lepení bude na vás, nicméně supervizi tato činnost ze začátku vyžaduje. V e-shopu, který se plastikovým modelům věnuje, najdete i skládací auto na dálkové ovládání nebo model popelářského auta k sešroubování plastikovým šroubovákem, které jsou vhodné už od čtyř let. Modely letadel mohou skládat už osmiletí kluci – můžete si zvolit takovou stavebnici, která je pro věkovou skupinu určena. Vybírat se dá i pro milovníky světových válek nebo Star Wars. Motorky nebo lokomotivy a helikoptéry, které jsou v nabídce, nadchnou každého kluka a i svému partnerovi uděláte radost.

Hračka a zároveň dekorace dětského pokoje? Máme pro vás tip!
Info ikona
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA