Pět důvodů pro parní generátor

Už žádné zběsilé přejíždění po látce sem a tam, abyste svůj boj se záhybem posléze vzdali a smířili se s tím, že vaše sako/jiná část oblečení prostě dokonale vypadat nebude. Už žádné studování etiket u oblečení a přemýšlení, jestli ten svetr skutečně zvládnete vyžehlit jen na nejnižší stupeň, jak výrobce uvádí. Už žádné infarktové stavy, když žehličku omylem necháte položenou na oblečení na prkně. A žádné bolavé zápěstí. S parním generátorem Philips PerfectCare Elite Plus si po všech těchto zkušenostech budete připadat jako v ráji!

Když se náhodou zapovídáte s kamarádkou a žehličku zapomenete na prádle, nic se nestane.

Když se náhodou zapovídáte s kamarádkou a žehličku zapomenete položenou na prádle, nic se nestane.

1. důvod: nemusíte nastavovat teplotu
Jedna tečka, dvě nebo tři – je to jedno, stačí, když výrobce označí daný kus oblečení za žehlitelný. Díky speciální technologii, kterou se Philips PerfectCare Elite Plus může pochlubit, se o nastavování teploty vůbec starat nemusíte. Jednoduše jej zapnete a prádlo žehlíte v takovém pořadí, v jakém vám přijde pod ruku. Teplotu nijak neupravujete a ani nečekáte, až se žehlička zchladí nebo zahřeje.

2. důvod: bez záhybů, rychle a snadno
I když z koše s vypraným a usušeným prádlem vytáhnete košile, trika a svetry v tom nejhorším možném stavu, tedy pomačkané a dokonale suché, tenhle parní generátor se jich rozhodně nezalekne. Poradí si s bavlněným tričkem, vlněným svetrem, tvídovým sakem, džínovinou i s ložním prádlem a všechny je narovná doslova jedním tahem. Parní ráz je totiž opravdu silný a popere se i s tím nejodolnějším záhybem. Žehlicí plocha z kvalitní nerezové oceli pak k dokonalému výsledku ještě více přispívá. Philips PerfectCare Elite Plus je prostě nejvýkonnější a nejrychlejší parní generátor na světě*.

* Množství páry (norma IEC60311) oproti 10 nejprodávanějším parním generátorům.

Na rychlé a efektivní žehlení si zvyknete opravdu rychle. Pak už si obyčejnou žehličku domů nepustíte!

Na rychlé a efektivní žehlení si zvyknete opravdu rychle. Pak už si obyčejnou žehličku domů nepustíte!


3. důvod: Nic nespálí
S Philips PerfectCare Elite Plus žehlíte s garancí, že nikdy nespálíte ani ten nejjemnější materiál. Klidně ji můžete nechat položenou na oblečení na žehlicím prkně a odskočit si vyřídit důležitý hovor. Až se vrátíte, najdete oblečení i prkno ve stejném stavu, v jakém jste je zanechali. Maximálně, pokud byste se zdrželi delší dobu, by se žehlička sama vypnula.

4. důvod: Je chytrá
Inteligentní snímač sám pozná, jestli se žehlička pohybuje, a páru uvolňuje automaticky pouze při žehlení. Asi vás nepřekvapí, že 94 % uživatelů považuje Philips PerfectCare Elite Plus za tu nejchytřejší žehličku, kterou kdy používali**!

**Výsledky domácího testu mezi 52 uživateli parních generátorů; (Německo, červenec 2017)

Philips PerfectCare Elite Plus šetří nejen vaše prádlo, ale i vaše zápěstí.

Philips PerfectCare Elite Plus šetří nejen vaše prádlo, ale i vaše zápěstí.

5. důvod: Je šetrná k zápěstí
Pokud vás bolí zápěstí již při pouhém pohledu na hromadu nevyžehleného prádla, s touhle žehličkou vás bolet přestane. Žehlička je totiž ultralehká, takže jej zbytečně nezatěžuje, díky obrovskému výkonu s ní uděláte výrazně méně tahů, a navíc ji můžete nechat bez obav ležet na žehlicím prkně, tedy nemusíte ji neustále odkládat a zase zdvihat. Na určité typy látek, například na závěsy nebo sako, navíc můžete použít i žehlení vertikální, které je díky nízké váze žehličky rovněž pohodlné a rychlé. A aby vám práce šla ještě lépe od ruky, nabízí Philips PerfectCare Elite Plus i velký odnímatelný zásobník na vodu, který umožňuje až 2 hodiny nepřetržitého používání.

Více na www.philips.cz/snadnezehleni nebo ve videu:

Podívejte se na video, které ukazuje, jak Philips PerfectCare Elite Plus spojuje maximální praktičnost a krásný design.