REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Terč na šipky nejen jako designový doplněk dětského pokoje

Pastelové, tlumené barvy a čím méně hraček bude vidět, tím lépe. Vkusné obrázky na stěnu, vše nejlépe tón v tónu a zásadou je žádný plast…Také je to váš ať už uskutečněný nebo neuskutečněný sen? Vytříbeně designový byt se ale musí vyhnout dětskému pokojíčku. Proč? Protože děti milují vše barevné, cirkusácké a divoké. Nechte tomu volnější průběh, nehruťte se z toho, že dítě si jako jedinou věc přeje k Vánocům kýč z hlediska designu. A když starší syn touží po elektronickém terči na šipky, neomdlívejte. Naopak, terče na šipky jsou skvělý doplněk do minimalisticky zařízeného pokojíku.

Když je váš potomek ve školním věku, lze o pořízení terče na šipky uvažovat. Vybavení pokoje by mělo odrážet osobní styl dítěte, ale zároveň být praktické. Základním prvkem celého pokoje by měla být pohodlná postel s funkční matrací, dostatek úložného prostoru a kvalitní psací stůl s vhodným kancelářským křeslem. Jestliže je váš syn rozumný a důvěřuje vám, důvěru mu projevte právě pořízením elektronického terče na šipky.

Nebojte se, že se učí hospodské zábavě! To zajisté ne, naopak když venku prší a fouká, nemusíte se rozčilovat, že leží na gauči a chatuje s kamarády, hraje počítačovou střílečku nebo zírá na televizi. Navrhněte mu, ať si pozve jednoho nebo dva kamarády a ať se společně utkají v šipkách. Není to digitální zábava s virtuálními přáteli, ale je to opravdové! Společně komunikují, smějí se a sdílejí čas spolu. A ruku dám na to, že u něj v pokojíku budete s manželem častěji než dříve! 

Proč je terč na šipky trefou do černého pro školou povinné děti?

  • Aktivní odpočinek
  • Společná aktivita
  • Pohyb, když je venku nevlídno
  • Skutečná=opravdová=reálná zábava na rozdíl od digitální

Vtip, který se konkrétně posílal po sociálních sítích přede dvěma lety, shrne všechna pozitiva oddálení dětí od obrazovek a displejů celkem jasně:

Potkají se dva sedmáci a takto rozprávějí:

„Kámo, včera nám na půl hodiny vypadla wifina.“

„Tykráso, a cos dělal?“

„No, šel jsem do obýváku si popovídat s rodičema…Člověče, to jsou docela fajn lidi.“

Terč na šipky nejen jako designový doplněk dětského pokoje
Info ikona
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA