Bonus pro věrné předplatitele

Vážíme si vás, a proto bychom pro ty, kterým chodí Marianne Bydlení díky předplatnému do schránky, rádi připravili něco navíc. Něco, co nikdo jiný nemá – zábavný, ale i naučný a praktický on-line kurz! Během jeho neomezeného trvání bychom spolu vytvářeli originální a kreativní album, tak trochu připomínající moodboard. Že nevíte, co to je? Tento oblíbený pomocník interiérových designérů mívá podobu nástěnky, na kterou se připichují vzorky materiálů, inspirativní fota, útržky látek a prostě všechno, co byste při plánování místnosti rádi použili. Poskládané hezky vedle sebe totiž prozradí, jestli spolu ladí a dávají možnost měnit vše tak, aby byl výsledek harmonický.

Jak by takový kurz fungoval? Pravidelně bychom vám posílali návody a radili vám, jak ladit barvy, kdy použít vzory či jak postavit jednotlivé styly a vy byste nově nabyté informace použili ke stvoření návrhu pro váš konkrétní prostor. A jednou za čas si můžeme zasoutěžit o nejlepší album a o ceny. To dá rozum. Tak co, jdete do toho s námi?

Praktické kapsičky na deskách se budou hodit na psací potřeby.

Foto: Vaše album může mít mnoho podob i velikostí. Jeho základní verzi pro nás vyrobila designérka Radka Vyplašilová a výsledek její práce si můžete prohlédnout v březnovém vydání Marianne Bydlení.
V prodeji je od 6. 2. do 11. 3. 2020.


Soutěž

Odpovězte na tři otázky a pomozte nám se správně rozhodnout. Dvanáct autorů věcných odpovědí vyhraje luxusní ručně vyráběné mýdlo Magická aura od Almarasoap.cz. Odpovědi zasílejte do 22.2..

 

Soutěžte s Marianne Bydlení

Foto: Magická aura je designové, ručně vyráběné mýdlo pro normální pokožku, s vůní přecházející od citrusů v trvalejší tóny pačuli, jasmínu, geránia, neroli a růžového a santalového dřeva. Obsahuje vysoký podíl rostlinných olejů, které zaručují velmi jemné mytí a pokožku zanechávají vláčnou a vyživenou. 

Všechny dosavadní výhody pro předplatitele zůstávají v platnosti. 

Děkujeme! Vaše Marianne Bydlení