Rozdáváme „Můj zápisník receptů“

Tohle není typická kuchařka. Je to totiž vaše kuchařka! A brzy bude plná vašich nejoblíbenějších receptů, rodinného stříbra, které chcete uchovat navždy. Zapište si recept na nejúžasnější vánoční cukroví, maminčinu neodolatelnou sekanou, vláčnou bábovku od tetičky nebo nezapomenutelné těstoviny od kamarádky z Itálie. Zápisník je plný volných řádků, kam si můžete poznamenat, proč je právě tenhle recept nejlepší, od koho jste ho vyprosili, čím je pro vás výjimečný nebo jak a čím jste ho vylepšili. Nakonec můžete do zápisníku nalepit fotku uvařeného jídla, ale třeba i vystřiženou předlohu z časopisu, obrázek babičky, od níž máte recept, nebo snímek přátel, s nimiž či pro něž jste jídlo uvařili. Kromě toho v zápisníku najdete spoustu užitečných rad od našich kolegyň z Apetitu, které se vám budou při vaření hodit, a řadu nejhledanějších receptů z Apetitonline.cz, které tak konečně budete mít pořád po ruce. Vytvořte si svou domácí kuchařku, kroniku těch nejlepších jídel a společných zážitků, které si chcete pamatovat už navždycky

My pro vás 3 zápisníky máme! Stačí, když do 2.2. zodpovíte soutěžní otázku.

V zápisníku najdete spoustu užitečných rad od našich kolegyň z Apetitu, jež se vám budou při vaření hodit, a řadu nejhledanějších receptů z Apetitonline.cz.

V zápisníku najdete spoustu užitečných rad od našich kolegyň z Apetitu, které se vám budou při vaření hodit, a řadu nejhledanějších receptů z Apetitonline.cz.

Hlavním autorem budete vy!
Soutěžte s námi o Můj zápisník receptů!