REKLAMA
REKLAMA

Soutěž: automatický kávovar Tchibo Cafissimo Mini

Kapslový kávovar Cafissimo Mini si vás zkrátka získá. Díky stylovým, zářivým barvám, modernímu vzhledu a kompaktnímu designu si ve vaší kuchyni ukradne všechnu pozornost pro sebe. Přesvědčí vás ale nejen svým vzhledem, ale i tím, co umí: Díky patentovanému systému tří tlaků pro spařování kávy vám Cafissimo Mini připraví výbornou filtrovanou kávu, caffè crema a espresso na jediné stisknutí tlačítka a vždy pod optimálním tlakem. Také lahodný čaj vykouzlí během chviličky.

Nejenom, že vypadá krásně, ale i s kompaktními rozměry zvládne to, co velké kávovary!

I když je malý, nabízí dostatek místa pro šálky všech velikostí díky vyjímatelné odkládací ploše na šálky a sklápěcímu podstavci na šálek pro přípravu espressa. Velkou výhodu je rychlé zahřátí (kávovar je připraven už za 40 vteřin) a individuálně programovatelné dávkování vody pro regulaci aroma a intenzity kávy. Velkou starost nebudete mít ani s jeho čištěním díky funkci paměť odvápnění a integrované signalizaci potřeby odvápnění.

Soutěžte s námi o kávovar Tchibo Cafissimo Mini v barvě Flashy Lime v hodnotě 1499 Kč! Stačí zodpovědět soutěžní otázku v našem formuláři. Soutěž potrvá do 20. července, výherce bude kontaktován a oznámen v tomto článku. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA