Soutěž: Francouzské povlečení, které vás svede dohromady

Spaní pod jednou dekou není zdaleka doménou pouze mladých zamilovaných párů či šarmantních Francouzů! Kromě blahodárných dopadů na partnerský život je francouzské ložní prádlo v českých domácnostech stále oblíbenější i z dalších důvodů. Větší povlečení nechává vyniknout nejen designovým kouskům, ale také tradičním a decentním motivům, postel je navíc vždy snadno ustlaná a upravená. Nejširší nabídku vzorů ve francouzských rozměrech najdete u české značky Matějovský, která si zakládá na precizní výrobě, přírodním materiálu a stálých barvách.

Soutěžte s námi o francouzské bavlněné povlečení Deluxe od značky Matějovský. Jemný vzor Empire v neutrálních barvách, který čerpá inspiraci z bohatých florálních motivů, dodá vaší ložnici přímo královský šmrnc. Povlak na přikrývku 200/200 cm i polštář 70/90 cm se z každé strany liší barvou podkladu - bílá/zemitá zelená. Malé povlaky 40/40 cm se šijí z metráže, díky rozmanitosti vzoru může být každý trochu jiný. Povlečení je opatřeno komfortním zipovým uzávěrem.

Stačí jako obvykle jen odpovědět na otázku v našem formuláři! Soutěž potrvá do 20. května, vylosovaný výherce bude kontaktován a oznámen v tomto článku.