Soutěž: Luxusní francouzské povlečení Matějovský

Usínáte s vaším milovaným protějškem každý zachumlaný pod vlastní dekou? Je na čase se přitulit! Vyměňte dvě přikrývky za jednu velkou, francouzskou, a pocit vzájemné blízkosti a intimity na sebe nenechá dlouho čekat. Francouzské ložní prádlo si pomalu, ale jistě našlo cestu i do českých domácností a spaní pod jednou obrovskou přikrývkou už není nic neobvyklého. Má to své výhody – větší povlečení nechává vyniknout nejen designovým kouskům, ale také tradičním a decentním motivům a postel krásně ustelete raz dva! Pokud i vás láká přejít na jiné rozměry a dát posteli i celé ložnici kapku luxusu a romantiky, víme, kde vybírat – nejširší nabídku vzorů ve francouzských rozměrech najdete u české značky Matějovský, která si zakládá na precizní výrobě, přírodním materiálu a stálých barvách.

Soutěžte s námi o francouzské bavlněné povlečení Deluxe Kartago od značky Matějovský, na němž se snoubí nevšední motivy a ornamenty s odstíny zlatavé a šedé. Povlak na přikrývku 200/200 cm i polštář 70/90 cm je z obou stran stejný. Povlečení je opatřeno komfortním zipovým uzávěrem.

Stačí jako obvykle jen odpovědět na otázku v našem formuláři! Soutěž potrvá do 20. června, vylosovaný výherce bude kontaktován a oznámen v tomto článku.