Soutěž: odolný a ekologický chladící hrnek na smoothie od Sage

Smoothie se stalo jedinečnou cestou ke zdravé výživě. Suroviny, jako je ovoce, zelenina a ořechy jsou plné vitamínů, minerálů a enzymů a takovou kombinaci nemůže nahradit žádný uměle vyrobený přípravek. Pojďte s námi soutěžit o hrnek Sage Chill BPB001, který vám nejenom usnadní přípravu smoothie, ale můžete z něj rovnou i pít. Díky perfektně těsnícímu víčku a dvojitému izolačnímu obalu si ho můžete vzít s sebou kamkoliv a využijete ho třeba i na kávu.

Hrnek je vyroben z kopolyesteru Eastman Tritan™, BPA free. Tento materiál se používá například pro výrobu domácích spotřebičů, které musí vydržet extrémní zátěž, a lze jej opakovaně mýt v myčce nádobí. Produkty vyrobené z Tritanu™ jsou odolné proti nárazu a poškrábání a zůstanou čistší a odolnější i po několika stovkách cyklů v myčce.

Soutěžte s námi o tento hrnek, stačí zodpovědět jednoduchou otázku v našem formuláři. Soutěž potrvá do 31. 1. 2019, pět vylosovaných výherců zveřejníme v tomto článku. 

Zdaleka ne každý hrnek, který jde zároveň nasadit na smoothie mixér, má perfektně hladké okraje, aby se z něj dalo příjemně pít. Hrnky značky Sage to ale umí!