Soutěž: ruční masážní přístroj Airbi

Bolesti zad jsou věčným zdravotním problémem, se kterým se setkal každý. Nejlepší prevencí i léčbou je cvičení a pravidelné masáže, na ty má ale čas a peníze jen málokdo. Proto značka Airbi vyvinula unikátní osobní masážní přístroj Airbi FIT, díky kterému si můžete dopřát příjemnou masáž kdykoliv a kdekoliv chcete. Stejně jako po návštěvě maséra je účinek okamžitý.

Užijte si skvělou masáž s jedním z pěti vyměnitelných nástavců.

Užijte si skvělou masáž s jedním z pěti vyměnitelných nástavců. Plošné nástavce slouží pro relaxační masáž a regeneraci svalů, bodové vás zase zbaví zatvrdlých míst ve ztuhlých a napjatých svalech. Pomocí Airbi FIT můžete masírovat ruce, ramena, záda, stehna nebo třeba chodidla.

Masážní přístroj Airbi FIT je ideální pomůckou pro účinné uvolnění svalů celého těla. Ergonomické tvarování a lehká bezkabelová konstrukce umožňují automasáž vlastního těla bez cizí pomoci. Díky intuitivnímu ovládání můžete na přístroji snadno nastavit rychlost masáže nebo zvolit jeden z masážních režimů. Součástí přístroje je pět snadno vyměnitelných hlavic, vhodných pro různé části těla. Airbi FIT uvolňuje a prohřívá svalstvo, zlepšuje krevní oběh a metabolismus, odbourává celulitidu a příjemnou formou z těla odstraňuje stres.

Soutěžte s námi o osobní masážní přístroj Airbi FIT, stačí zodpovědět naši otázku ve formuláři. Soutěž potrvá do 6. května, výherce bude oznámen v tomto článku.